Strona G��wna
Szukaj:   
abc     o nas     login
Wzmocnij POWER - wyjd¼ na rower
z powrotem strona główna do góry
Komentarz do artykuu: Przez Warmię na małym rowerku
Autor: Piotr Piłaciński
Ile kilometrów można przejechać na małym rowerku mając niespełna 6 lat? Tego dokładnie nie wiadomo. Nawet GOOGLE nie potrafi znaleźć odpowiedzi (zadanie pytania na które nie ma odpowiedzi w sieci to już jest coś!) . Nie pozostawało nic innego jak po prostu sprawdzić. Zapakowaliśmy więc rowery i pojechaliśmy na Warmię, bo akurat jak co roku był długi czerwcowy weekend i zostać w domu po prostu nie wypadało.
my również jeździmy ~mama
Witam!
Jak najbardziej popieram! Z 6 letnim synem przejechaliśmy 400 km w 8 dni i to bez holu. Świetna zabawa dla wszystkich. Do artykułu dodam tylko tyle, że każde dziecko ma inne możliwości które chyba nie są zależne od wieku tylko od upodobań. Nigdy nie namówiłabym syna na dłuższą grę np w piłkę nożną :) On uwielbia rower i dalekie podróże na nim. Szczyt jego możliwości rowerowych to do 70 km dziennie z lekkim obciążeniem bagażnika ale jazda bocznymi drogami asfaltowymi. Terenem dużo gorzej,nie lubi i ten dystans znacznie się zmniejszał. Wyjazd był rewelacyjny i już szykujemy się na przyszły rok :)
Pozdrawiam!!!!
2013-08-13 09:47

inne komentarze:[dodaj nowy]
Potwory i spółka:-)~Nessa
Super, bardzo mmi się podoba trasa, pomysł i przygotowanie dziecka w Państwa wykonaniu:-) Mam tylko jedno ale, dlaczego uważa Pan, że dziewczynki ... [dalej]2013-09-06 16:08
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i publikowanie tylko na zasadach
określionych przez redakcję Koła Roweru >>zobacz.
strona główna |  index

0.58421 sek.  optima cennik