Strona G��wna
Szukaj:   
abc     o nas     login
Wzmocnij POWER - wyjd¼ na rower
z powrotem strona główna do góry

Konkurs fotograficzny Koła Roweru

Niniejszym mamy przyjemność ogłosić pierwszy fotograficzny konkurs Koła Roweru. Konkurs nie byle jaki, bo z nagrodami, ale i nie łatwy, bo oceniać będziemy nie tylko aspekty techniczne fotografii, ale szukać zdjęć oddających sens i klimat rowerowego podróżowania.

koloroweu

Mamy nadzieję że chętnych nie zabraknie, bo jak doświadczenie pokazuje turystyka rowerowa ma tą zaletę, że wręcz idealnie nadaje się nie tylko do jeżdżenia rowerem ale i robienia zdjęć. Prędkość podróżowania jest z jednej strony wystarczająca, aby zapewnić mnogość ujęć, sytuacji i krajobrazów a z drugiej strony na tyle mała, żeby nie przeoczyć niczego co istotne. Cały dzieñ, cała droga jest fotograficznym plenerem, którego nie ograniczają zakazy zatrzymywania, brak pobocza czy humor kierowcy.

Dobre zdjęcia przywiezione w wyprawy to najlepsza możliwa pamiątka bo z każdym zrobionym zdjęciem kojarzy się jakiś moment, jakieś konkretne przeżycie - chwila zachwytu nad wyrastającą z ulewy tęczą, chłód poranka osadzający delikatne kropelki rosy na pajęczynach czy świergot ptaków nad żółcącą się przy strumieniu kępą kaczeñców. Rowerzystom nie trzeba chyba tego tłumaczyć, bo większość z tych których spotkaliśmy nie żałowała w sakwach miejsca na sprzęt fotograficzny. Pasje rowerowych podróży i fotografowania często bywają nierozłączne.

To co w zdjęciu najważniejsze to nie samo ujęcie, ale przeżycia związane z jego wykonaniem – upał południa, zapach deszczu, poczucie przestrzeni i wolnosci. W konkursie czekamy na zdjęcia prawdziwe, nie przerobione, zdjęcia z których będzie bił niepowtarzalny klimat rowerowych wypraw, zdjęcia w których będziemy widzieć nie tylko obraz, które drażnić będą wszystkie nasze zmysły i które mimo tysięcy przejechanych kilometrów będą motywowały nas do dalszych wyjazdów, pokazując wiele jest jeszcze do odkrycia i przeżycia.

Zapraszamy do zabawy!

Sponsorzy

Sklep Rowerowy Hostel Helvetia

Nagrody

Pierwsze miejsce
niterider

Zestaw oświetlena NiteRider - mocna halogenowa lampa wraz z akumulatorem i ładowarką - idealna dla tych którzy lubią jeździć nocą. Nagrodę ufundował sklep rowerowy Marek Pietrzak s.c. w Ząbkach k. Warszawy. Dodatkowo dostaniesz płytę DVD z naszymi filmami.


Drugie miejsce
Hostel Helvetia

Nocleg dla dwóch osób wraz z rowerami w Hostelu Helvetia w Warszawie . W ramach nagrody przysługuje pokój dwuosobowy z łazienką oraz śniadaniem i oczywiście możliwość przenocowania rowerów. Dodatkowo dostaniesz płytę DVD z naszymi filmami.Trzecie miejsce

Trzecie miejsca będą trzy. Wszystkie trzy trzecie miejsca nagrodzimy płytą DVD z naszymi filmami. Wskład zestawu wchodzą: Film z wyprawy na najwyższą przejezdną przełęcz świata Khardung La, film z wyjazdu majowego (Suwałki-Hajnówka) oraz film z Pierwszego Jesiennego Wyjazdu Rowerowego (Beskid Niski).Regulamin
Konkursu
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i publikowanie tylko na zasadach
określionych przez redakcję Koła Roweru >>zobacz.
strona główna |  index

0.01771 sek.  optima cennik