Strona G��wna
Szukaj:   
abc     o nas     login
Wzmocnij POWER - wyjd¼ na rower

transport roweru promem

Transport roweru promem jest całkiem łatwy. Na początek należy zaopatrzyć się w bilet. Wszystkie kompanie promowe, z usług których korzystaliśmy wystawiają na rower osobny bilet i pobierają dodatkową opłatę. Nie są to jednak duże sumy. Cena biletu na rower jest sporo niższa od tej za osobę.

Z takim biletem podjeżdżamy do wejścia dla samochodów. Nie ma sensu stać w ogromnej kolejce w oczekiwaniu na wjazd. Obsługa promu powinna wskazać miejsce gdzie rowery mają stać podczas rejsu. Należy ustawiać się jak najbliżej wyjścia, bo przeciskanie się później obok sznura kopcących samochodów nie należy do przyjemności, a czasami jest wręcz niemożliwe. Jest to ważne zwłaszcza gdy nie płyniemy do końca trasy, bo wtedy może nam się nie udać zejść na ląd.

Warto też zaopatrzyć się w kawałek sznurka lub linki, która posłuży nam do przymocowania rowerów, żeby nie przesuwały się podczas rejsu w razie gdyby prom bardzo kołysał. Bagaże można z czystym sumieniem zostawić na rowerze zabierając tylko przedmioty wartościowe i niezbędne podczas rejsu.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i publikowanie tylko na zasadach
określionych przez redakcję Koła Roweru >>zobacz.
strona główna |  index

0.01668 sek.  optima cennik